Рассказы

Литература, иностранные языки, книги, журналы, наше творчество....
Ответить
Аватара пользователя
Lyudmila
Тысячник
Сообщения: 6522
Зарегистрирован: Вс фев 01, 2009 7:25 am
Откуда: Украина

Re: Рассказы

Сообщение Lyudmila » Вс июл 23, 2023 4:06 pm

И вовсе не из-за того, что - боже упаси! А из-за того, что – сохрани и помилуй!
Ибо легче объяснить непорочное зачатие, чем происхождение под брачным ложем женской серьги.
Так почему он так волновался? sarcastic
Я - Людмила....
------------------
"Память согревает человека изнутри. И в то же время рвет его на части."(Харуки Мураками )
Аватара пользователя
Львица.
Тысячник
Сообщения: 14075
Зарегистрирован: Ср дек 28, 2011 5:04 pm

Re: Рассказы

Сообщение Львица. » Чт апр 04, 2024 9:45 am

- Альооо... Доця !
Чого не відповіла на сім пропущєніх ?!
Боже, доця ти як маленька !
Ти каляндар бачила?
Ну, то шо ти задаєш дурні вопроси ?!
На каляндарі березень , значить мама на городі.
Яке ше холодно ?!
Тут отщот пішов на минути - або перша буду я, або кума .
Доця, мама помнить ,шо кума на сім год молодша.
Но у мами на сім год більше опиту ! Тому мама була ,є і буде на грядках перва! Якщо перва буде кума ,значить ти доця уже сирота , бо пока мама жива, мама конкурєнції не потерпить !
Шо,шо...
Нормально усьо. Цибулька перезимувала, часник тож.
Доця ,но перець погано росте. Я оцегово думаю, може на перець вліяє той чортовий самальот ,який ніяк не всядеться у той Бєлорусії ? Ну от гляну , з пшикалки побризкаю - наче стоїть ,як ляля. Тільки ото прийшло сообщеніє на тіліфон ,що та самальотна курва взлетіла - всьо ! Розсада на очах перестає рости ! Бо перець, то культура нєжна і чуствітільна !
Ще воно ото трохи поробить мамі і розсаді нєрви ,то доця - возьму сірники і піду робить з самальота бавовну ,а з того усатого фірера - печену картоплю !
Картоплю кстаті , мама перебрала . Як положено - на Явдошку. Заодно перебрала моркву,буряки і яблука . І шо я вам діточки скажу : безсовісні ви, діточки. Кому то все мама з осені у погріб заперла ?! Значить хай у погребі стоїть, а вони ходять і роблять виторга на АТБ!
Я знаю ,шо ти мені казала.
Доця, мама не склірозна ! У мами пам'ять дай боже ,бо мама ще помнить що обіщали у передвиборчіх обіцянках всі шість прєзідєнтів !
Но поки мама жива - мама буде розсаду сіять , город садить і погріб загружать !
О, диви, одбой воздушної тривоги. Піду, перець поллю.
Пока , пока!
(с)
**************
Валюша.
Мир приходит к тебе таким, каким он исходит от тебя. Ошо.
Ответить

Вернуться в «Литературное ассорти»